Niesamowite doświadczenia podczas sexu przez telefon

Czuła się straszliwie źle, nie mogła w żaden sposób utrzymać równowagi na chwiejnych deskach statku, które pod jej stopami podnosiły się oraz opadały; latarnia, obciągnięta przezroczystą skórą, huśtała się nad jej głową rzucając mdłe, migotliwe światełko, ona zaś biedziła się chcąc zmusić Munana, by się wysiusiał między deski. Zdarzało się bowiem nieraz, iż gdy się budził rozespany wśród nocy, moczył jej łoże, wrzeszczał, rzucał się oraz nie pozwalał, by obca kobieta, jego matka, dotykała go i wysadzała. W tej chwili zadzwonił na sex telefon i gdy się dodzwonił zeszedł na dół.
Nie mogła dojrzeć jego twarzy. Bardzo cicho zapytał: – Czy widziałaś psiego? Miał zupełnie twoje oczy, cipko -Wielbiciel sex telefonu odetchnął krótko i gwałtownie. – Takie były twoje oczy w ów ranek przed ogrodem zakonnic, gdyś się dowiedziała tego najgorszego o mnie, a jednak ślubowałaś mi wierność.
Wówczas to poczuła pierwszą kroplę goryczy sączącą się w jej serce. Oby Bób, strzegł alkoholu! Oby nigdy nie musiał dożyć dnia, w którym złożył swą wierność w ręce, przez które przecieka wszystko niby woda i suchy piach.

Jak zakończyć sex przez telefon?

Już od dłuższej chwili zdawało się jej, iż słyszy od strony gór na południu tętent. Teraz zabrzmiał znowu daleko bliżej; nie były to luźno pasące się konie, tylko jakiś jeździec jadący kłusem przez piargi poniżej zbocza.
Krystynę opadł straszliwy, krew w żyłach ścinający lęk; kto może być w drodze o tej porze? Umarli chyba jadą na północ w blasku ubywającego miesiąca – czy nie słyszy całego orszaku jadącego z tyłu za pierwszym jeźdźcem? Mimo to siedziała dalej: sama nie wiedziała, czy dlatego, iż zupełnie zesztywniała, czy też z zawziętości oraz uporu.
Ów jeździec zmierzał w jej stronę, teraz przejeżdżał bród poniżej pastwiska, ujrzała ponad wikliną połyskujące ostrze włóczni. Zsunęła się z kamienia, chciała biec do chaty, ale jeździec zeskoczył już z konia, uwiązał go do płotu i narzucił na niego swoje okrycie. Szedł w górę przez łąkę, barczysty oraz wielki. Teraz poznała go: był to fan seksu przez telefon Darre.